• شماره تماس: 02143387
  • پست الکترونیک: info@asrc.ir
  • ساعات کار شرکت : 17:00-08:00

درباره ما

شرکت آریا شیمی رایکا (سهامی خاص )


معرفی شرکت

شرکت آریا شیمی رایکا با چشم انداز تبدیل شدن به برترین تولیدکننده مواد اولیه صنایع شیمیایی پا به عرصه طراحی و تولید انواع محصولات مورد استفاده در صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی نهاده و در سالهای اخیر با اتکا به توانایی پرسنل متخصص ، همکاری کارشناسان خبره و فناوری های روز دنیا انواع سورفکتانتها را مطابق با استانداردهای نوین و کیفیتی برتر به تولید انبوه رسانده است.

در راستای تداوم این حرکت، گامهای جدیدی برای توسعه محصولات برداشته شده و توجه به نوآوری در فرمولاسیون و بهینه سازی آن مطابق با آخرین یافته های علمی از جمله اهداف دائمی بوده است که میتواند تضمین کننده حضور موثر این شرکت در صنعت شیمیایی کشور باشد.

زمینه های فعالیت

شرکت آریا شیمی رایکا با تاکید بر افزایش کیفیت و کمیت محصولات خود در مسیر تبدیل شدن به یکی از ارکان اصلی صنعت شیمیایی کشور در نظر دارد با تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی پاسخگوی نیازهای آنان برای تولید محصولاتی شایسته جامعه ایرانی باشد. این شرکت با ظرفیت تولید انبوه کوکونات دی اتانول آمید ، سویا دی اتانول آمید ، کوکونات مونو اتانول آمید ، اولئیک اسید دی اتانول آمید ، آمونیوم لوریل اتر سولفات ، اتیلن گلایکول مونو استئارات ، اتیلن گلایکول دی استئارات ، کوکوآمیدو پروپیل بتائین ، دی سدیم اولئامید سولفوساکسینات ، دی سدیم لوریل اتر سولفوساکسینات ، استرکوات ، آلکیل لاکتات ، سدیم لوریل اتر سولفات صدفی ، ایزوتیازولین ، کوکو آمیدو پروپیل هیدروکسی سولتین ، پلی اتیلن گلایکول – ۷ – گلیسیریل کوکوآت ، کوکو آمیدو پروپیل دی متیل آمین اکساید ، پلی اتیلن گلایکول ۱۵۰ دی استئارات ، پلی اتیلن گلایکول ۳ دی استئارات ، مالئیک اکریلیک کوپلیمر و چسب سیلیکات با همکاری نزدیک مراکز علمی – تحقیقاتی به خط تولید خود ، شرکتی پیشرو در صنعت شیمیایی محسوب میشود.

دست آورد های شرکت

شرکت آریا شیمی رایکا با بهره گیری از ظرفیت های علمی و فنی ، ضمن اجرای کامل تعهدات خود در قبال شرکت های تولیدی و همچنین کمک به توسعه تولید محصولات شیمیایی در داخل کشور ، در سال ۲۰۱۷ موفق به عرضه محصولات به بازار های خارجی شده و تولیدات خود را به بیش از ۱۰ کشور در خاورمیانه و آسیای مرکزی صادر نموده است . همچنین این شرکت بنا دارد با توسعه بازار های صادراتی در سال های آتی به چشم انداز بلند مدت خود که صادرات به بازار های جهانی و تثبیت حضور بین المللی  در این عرصه است دست یابد.

دریافت گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت ۲۰۰۸ :۹۰۰۱ ISO، مدیریت ایمنی محیط زیست ۲۰۰۴ :۱۴۰۰۱ ISO، مدیریت ایمنی و بهداشت OHSAS :18001 ISO نمایانگر توجه همزمان این شرکت به متجلی نمودن دانش در کیفیت محصولات تولیدی با بهره گیـری از فناوریهـای نوین، ضمن رعایت مسئولیتهای زیست محیطی و اجتمــاعی است.

آزمایشگاه تحقیق و توسعه شرکت آریا شیمی رایکا با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته، فرمولاسیون دقیق و مواد اولیه مرغوب و اعمال کنترل کیفی فراگیر به نحوی هوشمندانه ارتباط آزمایشگاهی- صنعتی خود را با خطوط تولید انبوه از طریق تجهیز واحدهای پایلوت و بهره گرفتن از روشهای ناب و نوین مدیریت علمی برقرار نموده است که در نتیجه امکان طراحی و تولید مواد شیمیایی اختصاصی به صورت بهنگام با نیازسنجی ظرفیت مخاطبین در مدت زمان بسیار کوتاهی فراهم نموده است.